Hakkımızda

SFA Yazılım Ltd. Şti. olarak Ankara'da kurulmuş olup otomotiv parça sektöründe yıllardır hizmet veren bir firmayız. GoYedek.com ile otomotiv sektöründeki bilgi birikimimizi ve deneyimimizi sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına dijital platforma taşıdık.

Vizyonumuz

Bizim için otomotiv sektörü sadece bir iş alanı değil, aynı zamanda yeniliklere ve gelişmelere açık bir platformdur. Vizyonumuz, otomotiv yedek parça sektöründe lider ve tercih edilen bir marka olmaktır. Bu vizyon doğrultusunda, teknolojik yenilikleri ve sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek, müşterilerimize en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla sunmayı hedefliyoruz.

Misyonumuz

Misyonumuz, otomotiv yedek parça sektöründe müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak, kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı ile pazarda fark yaratmaktır. GoYedek.com olarak tüm müşteri talep ve beklentilerini karşılamayı, hızlı ve güvenli alışverişin adresi olmayı amaçlıyoruz.

Değerlerimiz

  • Müşteri Odaklılık: Müşteri memnuniyetini her zaman ilk sırada tutarız.
  • Kalite: Sunduğumuz ürünlerde ve hizmette kaliteden ödün vermeden çalışırız.
  • Güven: İş yapış biçimimizle müşterilerimizin bize duyduğu güveni sarsmamak en büyük önceliğimizdir.
  • Yenilikçilik: Teknolojik gelişmeleri ve sektördeki yenilikleri yakından takip eder, hizmetlerimizi sürekli olarak geliştiririz.

Ekibimiz

Deneyimli ve uzman kadromuz ile otomotiv yedek parça sektöründe sizlere en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz. Ekibimiz, sektörel bilgisi ve tecrübesiyle her zaman sizin yanınızda.

İletişim

SFA Yazılım Ltd. Şti.
Bahçekapı Mahallesi 2551. Cad. &, 2537. Sk. No:6,
06990 Etimesgut/Ankara