Mesafeli Satış Sözleşmesi

Mesafeli Satış Sözleşmesi

SATICI: SFA Yazılım Ltd. Şti.
ADRES: Bahçekapı Mahallesi 2551. Cad. &, 2537. Sk. No:2, 06990 Etimesgut/Ankara

ALICI: [ALICI Adı ve Soyadı]
ADRES: [ALICI Adres Bilgisi]

1. Sözleşmenin Konusu

Bu sözleşmenin konusu, ALICI'nın SATICI'ya ait GoYedek.com web sitesinden elektronik ortamda siparişini yaptığı aşağıda nitelikleri ve satış fiyatı belirtilen ürünün satışı ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin saptanmasıdır.

2. Ürün Bilgisi

Ürün adı, kodu, miktarı, satış fiyatı, ödeme şekli ve teslimat bilgileri ALICI'nın sipariş formundan ve iş bu sözleşmeden ibarettir.

3. Genel Hükümler

3.1. ALICI, web sitesinde sözleşme konusu ürünün temel nitelikleri, satış fiyatı ve ödeme şekli ile teslimata ilişkin olarak bilgilendirilmiş ve elektronik ortamda gerekli teyidi vermiştir.

3.2. Sözleşme konusu ürün, ALICI'nın belirttiği teslimat adresine ve belirtilen kişi/kuruluşa teslim edilecektir.

3.3. SATICI, sözleşme konusu ürünü tam, doğru ve işbu sözleşmede belirtilen niteliklere uygun bir şekilde teslim etmeyi taahhüt eder.

4. Teslimat ve Kargo Ücreti

4.1. Kargo ücreti, ALICI'ya aittir ve sipariş sırasında belirtilir. SATICI, kargo bedeli hariç diğer hiçbir ekstra masraf talep etmez.

4.2. Teslimat, stokların müsait olması ve ürün bedelinin SATICI'nın hesabına geçmesinden sonra en kısa sürede yapılır.

5. Cayma Hakkı ve İade Şartları

ALICI'nın cayma hakkı, ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde ürünü iade hakkıdır. Cayma hakkının kullanılabilmesi için bu süre içinde SATICI'ya yazılı bildirimde bulunulması ve ürünün kullanılmamış olması şarttır.

6. Garanti ve Servis Şartları

Garanti belgesi ile satılan ürünlerde, garanti şartlarına uyulması zorunludur. Garanti dışı kalan ürünlerin tamiratı veya bakımı ücretlidir.

7. Fikri Mülkiyet Hakları

Web sitesinde yer alan bilgiler, yorumlar, grafikler, logo, görsel ve yazılı içeriklerin tüm fikri mülkiyet hakları SATICI'ya aittir. Bu içeriklerin kopyalanması, değiştirilmesi veya başka bir amaçla kullanılması SATICI'nın yazılı izni olmadan gerçekleştirilemez.

8. Uyuşmazlık Halinde Yetkili Mahkeme

İş bu sözleşmenin uygulanmasında ortaya çıkabilecek uyuşmazlıklarda, Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve ilgili yönetmelikler uyarınca yetkili merci ve mahkemelerdir.

9. Yürürlük

ALICI'nın, iş bu sözleşme hükümlerini ve ürünle ilgili tüm bilgileri elektronik ortamda teyit etmesi üzerine, ALICI'nın cayma hakkını kullanmadan önce, sözleşme konusu ürünün teslimatına başlanacağından iş bu sözleşme yürürlüğe girmiştir.

İletişim

İptal, iade ve değişim koşullarıyla ilgili her türlü soru ve önerileriniz için bize aşağıdaki adresten ulaşabilirsiniz:

SFA Yazılım Ltd. Şti.
Bahçekapı Mahallesi 2551. Cad. &, 2537. Sk. No:2,
06990 Etimesgut/Ankara