İptal ve İade Koşulları

İptal ve İade Koşulları

GoYedek.com ("Web Sitesi"), SFA Yazılım Ltd. Şti. tarafından işletilmektedir. Aşağıda ürünlerin iadesi ve iptali ile ilgili koşullar belirtilmiştir.

1. Cayma Hakkı

Satın aldığınız ürünü, teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde herhangi bir nedenle iade edebilirsiniz. Cayma hakkınızı kullanmak isterseniz, bu süre zarfında bize yazılı olarak bilgilendirmeniz gerekmektedir. Cayma bildiriminizi, e-posta, mektup veya web sitemizdeki ilgili form aracılığıyla yapabilirsiniz.

2. İade Şartları

İade etmek istediğiniz ürünün;

  • Orjinal ambalajının hasar görmemiş olması,
  • Ürünün kullanılmamış ve hasar görmemiş olması,
  • Faturasının gönderilmesi gerekmektedir.

3. İade Süreci

Cayma hakkınızı kullandığınızda, ürünün bize ulaşmasını takiben 10 gün içerisinde ürün bedeli tarafınıza iade edilir. İadeniz, ödeme yönteminize göre gerçekleştirilir. Kredi kartıyla yapılan ödemelerde iade süreci bankanıza bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.

4. İptal Koşulları

Siparişinizi, kargo firmasına verilmeden önce iptal edebilirsiniz. Kargo firmasına verildikten sonra iptal işleminiz gerçekleştirilemez. Bu durumda ürünü teslim aldıktan sonra cayma hakkınızı kullanarak iade edebilirsiniz.

5. Değişim Koşulları

Almış olduğunuz ürünü, teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde değiştirebilirsiniz. Değişim için ürünün kullanılmamış ve orijinal ambalajında olması gerekmektedir.

6. İade Kargo Ücreti

Cayma hakkı kullanılarak yapılan iadelerde kargo ücreti tüketiciye aittir. Ancak, gönderilen ürünün arızalı veya yanlış gönderilmiş olması durumunda kargo ücreti tarafımızca karşılanır.

İletişim

İptal, iade ve değişim koşullarıyla ilgili her türlü soru ve önerileriniz için bize aşağıdaki adresten ulaşabilirsiniz:

SFA Yazılım Ltd. Şti.
Bahçekapı Mahallesi 2551. Cad. &, 2537. Sk. No:2,
06990 Etimesgut/Ankara